Archiv pro měsíc: Květen 2017

OSLAVA DNE DĚTÍ V MŠ

Svátek dětí oslavíme polodenními výlety:

Motýlci –      Mariánské údolí, sraz dětí do 7.45 hod.

Sluníčka –   Výlet do Tuřan, sraz dětí do 7.30 hod.

Krtečci –      Biotop v Rebešovicích, sraz dětí do 7.30 hod.

Koťátka –    Zámecká zahrada v Sokolnicích, sraz dětí do 7.45 hod.

Medvídci –  Zábavný park Olympia, sraz dětí do 7.30 hod.

Žádáme rodiče o dodržení příchodu dětí do MŠwink Odchod tříd je vázán na spoje veřejné dopravy a není možné čekat na opozdilce!

Dětem s sebou dejte batoh na záda a do něj pláštěnku, pití, oplatek (ne čokoládový). Svačinu a ovoce děti dostanou z MŠ.

Děti oblečte dle předpovědi počasí, dejte jim pohodlnou obuv a pokrývku hlavy, u koho je nutné i náhradní oblečení.

V případě deště děti zůstávají v MŠ a budou mít náhradní programsmiley

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

CELODENNÍ VÝLET DO ZOO

Image result for obrázky zoo Jihlava                          Image result for obrázky zoo Jihlava

Dne 25.5.2017 jede celá naše MŠ do ZOO Jihlava. Výlet je to celodenní, děti budou v tento den odhlášené ze stravy v MŠ.

Odjíždíme v 8.00 hod autobusy od školky. Děti přiveďte nejpozději v 7.45 hod., měly by být po snídani.

S sebou:

• batůžek na záda (zkontrolujte, zda popruhy dítěti sedí dobře na zádech a jsou v pořádku)
  • pláštěnku
  • náhradní oblečení u koho je nutné
  • jídlo a pití na celý den

Děti budou potřebovat svačinu, oběd a svačinu (maminky většinou udělají dětem tousty, řízky s chlebem a zeleninou, obložený rohlík, housku…, na svačinu oplatek, buchtu, sladký rohlík, ovoce – jak je Vaše dítě zvyklé. Peníze, bonbony a jiné sladkosti dětem nedávejte!

Děti vhodně oblečte – dle aktuální předpovědi počasí, dejte jim sportovní oblečení, pohodlnou obuv a pokrývku hlavy (kšiltovku, šátek…).

Návrat z výletu bude cca v 15.30 hod., provoz MŠ je do 16.30 hod.

Děkujeme a budeme se těšit.

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

LETNÍ PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Provoz mateřské školy v letních měsících bude od 1. 7. – 21. 7. 2017.

Od 24. 7. – 31. 8. 2017 bude provoz MŠ přerušen.

Od 21.8.-31.8. 2017 bude mít provoz ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3, kam máte možnost podat si přihlášku k předškolnímu vzdělávání v době letního provozu.

• Ředitelka školy stanovila měsíční úplatu za letní provoz ve výši 255,- Kč. Cena za oběd zůstává 33,- Kč (kategorie I – děti ve věku 3-6 let) a 38,- Kč (kategorie II. – děti 7 leté).
  • Platby za prázdninový provoz – úplata za předškolní vzdělávání a stravné, musí být uhrazeny před nástupem dítěte k prázdninovému provozu, nejpozději do 16. 6. 2017
  • Informujte se o výši přeplatku u vedoucí školního stravování paní Jany Lachové, DiS.
  • Dětem, kterým rodiče přeruší docházku do mateřské školy v letních měsících (červenec a srpen) a oznámí tuto skutečnost nejpozději do 6. 5. (vypsáním tabulek u tříd), ředitelka školy stanoví úplatu za předškolní vzdělávání v letních měsících (červenec a srpen) ve výši 0,- Kč.
  • Ostatní jsou povinni uhradit úplatu za letní provoz MŠ, kterou stanovila ředitelka školy výpočtem! Úplata se platí v plné výši (255,- Kč) i v případě, že Vaše dítě navštíví MŠ pouze jediný den v měsíci červenci. V případě nahlášení dítěte k letnímu provozu jste povinni úhradu zaplatit a to do 16. 6. 2017
  • Úplatu za předškolní vzdělávání v době letního provozu neplatí děti 3. ročníku (nar. od 1. 9. 2010 do 31. 8. 2011), kteří mají vzdělávání po dobu jednoho školního roku (1. 9. – 31. 8.) zdarma.
  • Úplata se v případě nemoci či odhlášky nevrací, pouze při řádné omluvě Vám bude vráceno stravné!!!

PŘIJETÍ DĚTÍ Z JINÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL

• Zákonný zástupce:
  • vyplní přihlášku k letnímu provozu (sekce dokumenty http://www.mschrlice.cz/?page_id=15)
  • požádá MŠ, kam dochází jeho dítě o kopii evidenčního listu dítěte a není-li zde potvrzení lékaře i o kopii přihlášky do MŠ.
  • Všechny dokumenty doručí ředitelce školy MŠ Šromova v termínu do 9. 6. 2017.
  • Do 16. 6. 2017 uhradí na účet školy úplatu za předškolní vzdělávání a stravné ve výši dnů docházky dítěte do MŠ.

Rubriky: Informace, Novinky | Napsat komentář

NOVÁ VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Oznamujeme rodičům, že od 1.5.2017 máme novou vedoucí školní jídelny – paní Janu Lachovou, DiS.

Telefon i e-mail zůstávají stejnésmiley.

Rubriky: Informace, Novinky | Napsat komentář