Archiv pro měsíc: Květen 2017

LETNÍ PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Provoz mateřské školy v letních měsících bude od 1. 7. – 21. 7. 2017.

Od 24. 7. – 31. 8. 2017 bude provoz MŠ přerušen.

Od 21.8.-31.8. 2017 bude mít provoz ZŠ a MŠ, Brno, Jana Broskvy 3, kam máte možnost podat si přihlášku k předškolnímu vzdělávání v době letního provozu.

• Ředitelka školy stanovila měsíční úplatu za letní provoz ve výši 255,- Kč. Cena za oběd zůstává 33,- Kč (kategorie I – děti ve věku 3-6 let) a 38,- Kč (kategorie II. – děti 7 leté).
  • Platby za prázdninový provoz – úplata za předškolní vzdělávání a stravné, musí být uhrazeny před nástupem dítěte k prázdninovému provozu, nejpozději do 16. 6. 2017
  • Informujte se o výši přeplatku u vedoucí školního stravování paní Jany Lachové, DiS.
  • Dětem, kterým rodiče přeruší docházku do mateřské školy v letních měsících (červenec a srpen) a oznámí tuto skutečnost nejpozději do 6. 5. (vypsáním tabulek u tříd), ředitelka školy stanoví úplatu za předškolní vzdělávání v letních měsících (červenec a srpen) ve výši 0,- Kč.
  • Ostatní jsou povinni uhradit úplatu za letní provoz MŠ, kterou stanovila ředitelka školy výpočtem! Úplata se platí v plné výši (255,- Kč) i v případě, že Vaše dítě navštíví MŠ pouze jediný den v měsíci červenci. V případě nahlášení dítěte k letnímu provozu jste povinni úhradu zaplatit a to do 16. 6. 2017
  • Úplatu za předškolní vzdělávání v době letního provozu neplatí děti 3. ročníku (nar. od 1. 9. 2010 do 31. 8. 2011), kteří mají vzdělávání po dobu jednoho školního roku (1. 9. – 31. 8.) zdarma.
  • Úplata se v případě nemoci či odhlášky nevrací, pouze při řádné omluvě Vám bude vráceno stravné!!!

PŘIJETÍ DĚTÍ Z JINÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL

• Zákonný zástupce:
  • vyplní přihlášku k letnímu provozu (sekce dokumenty http://www.mschrlice.cz/?page_id=15)
  • požádá MŠ, kam dochází jeho dítě o kopii evidenčního listu dítěte a není-li zde potvrzení lékaře i o kopii přihlášky do MŠ.
  • Všechny dokumenty doručí ředitelce školy MŠ Šromova v termínu do 9. 6. 2017.
  • Do 16. 6. 2017 uhradí na účet školy úplatu za předškolní vzdělávání a stravné ve výši dnů docházky dítěte do MŠ.

Rubriky: Informace, Novinky | Napsat komentář

NOVÁ VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

Oznamujeme rodičům, že od 1.5.2017 máme novou vedoucí školní jídelny – paní Janu Lachovou, DiS.

Telefon i e-mail zůstávají stejnésmiley.

Rubriky: Informace, Novinky | Napsat komentář