Archiv pro měsíc: Duben 2017

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

PÁTEK:

Den nám začal opět trochu aprílově, ale na děti ráno čekalo velké překvapení. Přišel za nimi sám velký pirát Jack a předal jim mapu, díky které získaly klíč k truhle od pokladu.

Odpoledne proběhla oslava objevení pokladu. Paní kuchařky nám připraviliy skvělý moučník a děti se oblékly do námořnického. Taneční rej se spoustou hravých aktivit se dětem moc líbil.

Loučíme se s pirátskou školou v přírodě, vynikající kuchyní a perfektním personálem penzionu Zubr. Do Chrlic přijedeme cca mezi 11-11.15 hod. a těšíme se na shledání u autobusu.

PIRÁT 1 NÁMOŘNÍCI oslava PIRÁT 1 PIRÁT 2 PIRÁT 3 PIRÁT 4 PIRÁT 5PIRÁT 5PIRÁT 4PIRÁT 3PIRÁT 2oslavaNÁMOŘNÍCI

ČTVRTEK:

Ráno jsme se probudili do deštivého dne. Po snídani si děti vyrobiliy další část kostýmu na karneval. Pak jsme hledali recept na výrobu pirátského rumu, nápoj připravovali a vypili.

Po obědě jsme si zacvičili na olympiádě a plnili různé úkoly. Poté jsme se šli projít do obce. Večer jsme si vybarvovali deníky, sprchovali se a zpívali s kytarou.

rum 5rum 4rum 3rum 2

. rum 1

STŘEDA:

Ráno bylo zamračené, ale nepršelo, proto jsme šli rychle do lesa. Děti procvičily pozornost při hře – Co do vody nepatří. Před oběděm jsme stihli ještě po týmech navlékat perly.

Odpoledne už bylo deštivé a tak jsem zůstali v penzionu. Děti se snažily zachránit pustý ostrov, vymýšlely, co se dá dělat s předměty, které si vylosovaly a malovaly obrázky.

Po večeři jsme připravovali šátky na karneval a svá tělíčka si protáhli při discotéce.

LES 3LES 2LES 1KORÁLKY 1KORÁLKY 2KORÁLKY 3KORÁLKY 4KORÁLKY 5OSTROV 1OSTROV 2ŠATKY

ÚTERÝ:

Ráno jsme se probudili do slunečného dne. Plni optimismu jsme začali vyrábět vlajky týmů a poté jsme šli do lesa stavět úkryty. Kapitánky prošly další zkouškou, když musely své posádky obléci do nepromokavých plášťů.

Odpoledne jsme vyrazili plnit úkoly zadané pirátem, abychom získali první část zlata. Jsme malí, ale šikovní, a tak se každému malému pirátovi podařilo získat svůj zlatý kamínek z pokladu, který si uložil do vyrobeného pytlíčku. VLAJKA MODRÁ KORMIDLAVLAJKA LOĎVLAJKA KOTVÍCIVLAJKA KOTVAKORMIDLA VLAJKADOMEK DADA DOMEK pETA V.DOMEK PETA MONČA DOMEKPETRA DOMEKPLÁŠTĚNKYzlato 1

PONDĚLÍ:

Dopoledne jsme přijeli do Ujčova na Vysočině, ubytovali se a pohráli si na hřišti u penzionu. Odpoledne jsme se rozdělili do týmů, hráli společnou hru s míčem a prošli se po louce podél potoka. Máme se tu dobře, vaří výborně a místo sněhové peřiny, tu máme krásné kvetoucí stromy a koberce trávy.

tým lodětým modrá kormidlatým červená kormidlatým velká kotvatým kotvícispolečná se skálou

Rubriky: Novinky | Napsat komentář

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN 2017