Archiv pro měsíc: Srpen 2014

INFORMACE PRO RODIČE

Vaše dítě za chvíli nastoupí k předškolnímu vzdělávání v MŠ.

V posledním srpnovém týdnu od 24. 8. 2016 se osobně dostavte do mateřské školy za vedoucí stravování a nahlaste své dítě k docházce do MŠ. Obdržíte variabilní symbol Vašeho dítěte a číslo účtu, kam posílat platby. Dále Vám bude sděleno, do které třídy je zařazeno Vaše dítě.

Vedoucí stravování: paní Kellerová, tel.: 739 382 955

Úřední hodiny: každý den          8.00 – 12.00 hod.

Platby za školku:

Úplata za předškolní vzdělávání:       375,- Kč za měsíc

Stravné:                    33,- Kč za den (přesnídávka, oběd, svačina, pitný režim)

Klub rodičů:             500,- Kč za pololetí – platí se hotově učitelkám na třídách!!!

Provozní doba MŠ                            6.30 – 16.30 hod.

Ředitelka školy                                739 382 958, mssromova@seznam.cz

Vedoucí stravování                          739 382 955, kuchyne@mschrlice.cz

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Co vzít dítěti do MŠ:

Třída: tepláky nebo legíny, tričko (krátký či dlouhý rukáv dle zvážení), papuče s pevnou patou  – NE CROCSY!!!, plastový hrneček na pitný režim, pyžamo (může být i noční košile)

Šatna: náhradní oblečení – spodní prádlo (množství dle zvážení ), ponožky, tepláky, tričko, mikinu

Pobyt venku: oblečení přizpůsobit počasí – tepláky, mikinu, bundu, čepici, pohodlnou obuv. Děti chodí na 2 hodiny ven, pouze v případě nepříznivých povětrnostních podmínek (déšť, mráz – 10°C, extrémní horko) je pobyt venku zkracován.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat ředitelku školy – Petru Putnovou.

Rubriky: Informace | Napsat komentář